Udział ANPM w CEE Regional Meeting organizowanym przez IMPALA

dodano: 03.04.2020

Przewodniczący ANPM Andrzej Dąbrowski uczestniczył w CEE Regional Meeting organizowanym przez IMPALA, międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające firmy muzyczne, które odbyło się 20 maja 2019 roku w Budapeszcie.

Głównym celem spotkania było poruszenie tematów będących przedmiotem wspólnego zainteresowania członków Regionu Europy Wschodniej i Centralnej, uzgodnienie strategii w jaki sposób najlepiej sobie z nimi poradzić oraz opracowanie możliwych wspólnych narzędzi oraz projektów, które mogą pomóc w rozwoju poszczególnych stowarzyszeń w najbliższej przyszłości.

Ostatnie newsy

Udział ANPM w obradach Zarządu IMPALA podczas Konferencji MIDEM

Przewodniczący Stowarzyszenia ANPM Andrzej Dąbrowski uczestniczył w obradach Zarządu IMPALA, które odbyło się 7 czerwca 2019 roku podczas Konferencji MIDEM w Cannes.

dodano: 06.05.2020
więcej

Udział ANPM w CEE Regional Meeting organizowanym przez IMPALA

Przewodniczący ANPM Andrzej Dąbrowski uczestniczył w CEE Regional Meeting organizowanym przez Stowarzyszenie IMPALA, które odbyło się 20 maja 2019 roku w Budapeszcie.

dodano: 03.04.2020
więcej

Spotkanie w ZPAV dotyczące prezentacji sposobów rozliczania tantiem

Dzięki działaniom ANPM udało się doprowadzić do organizacji spotkania, którego celem była prezentacja sposobów rozliczania tantiem przez ZPAV.

dodano: 30.03.2020
więcej